PSYCHOTERAPEUTA ONLINE – O MNIE

Nazywam się Przemysław Stępień – jestem psychoterapeutą z ukończonym 4-letnim kursem w Śląskiej Szkole Psychoterapii, posiadającej atest Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Psychoterapeuta online. Moją specjalizacją jest praca z osobami dorosłymi w ramach psychoterapii online. Uważam, że kluczowym elementem w procesie terapeutycznym jest stworzenie atmosfery akceptacji, opartej na wzajemnym szacunku. Pozwala to moim klientom czuć się komfortowo i swobodnie podczas sesji.

Rozumiem, że życie niesie wiele nieprzewidywalnych wyzwań, często niezależnych od naszej woli, takich jak warunki, w jakich przyszliśmy na świat czy dziedziczone cechy. To naturalne, że nie zawsze mamy wpływ na pewne aspekty swojego życia. Wierzę jednak w potencjał zmiany na każdym etapie życia. Moim celem jako psychoterapeuty online jest towarzyszenie moim klientom w podróży ku lepszemu zrozumieniu siebie. Podobnie radzeniu sobie z lękami i trudnościami oraz osiąganiu pozytywnych przekształceń.

Psychoterapeuta Online

Mam bogate doświadczenie zawodowe, które zdobyłem pracując w różnorodnych kontekstach i z różnymi klientami. Jako doświadczony psychoterapeuta, oferuję wsparcie w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi, depresją, stresem oraz innymi wyzwaniami emocjonalnymi. Skorzystaj ze skutecznej pomocy terapeutycznej i odzyskaj równowagę życia już dziś. Od 2008 roku prowadzę gabinet psychoterapeutyczny, początkowo w Mikołowie, a od 2013 roku także w Katowicach.

Moje kwalifikacje obejmują ukończone kursy testów projekcyjnych oraz terapii poznawczo-behawioralnej. Dodatkowo, posiadam dyplomy magistra nauk o rodzinie, magistra psychologii oraz licencjata z resocjalizacji. Ukończyłem również studia podyplomowe z zakresu edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, psychologii sportu, oraz seksuologii klinicznej.

Jestem przekonany, że współpracując z Tobą jako psychoterapeuta online, mogę być osobą która zaoferuje Tobie efektywną i wygodną opcję wsparcia psychoterapeutycznego. W mojej praktyce online jako psychoterapeuta online, stawiam na terapię integracyjną, łączącą ujęcia poznawczo-behawioralne oraz elementy innych podejść terapeutycznych. To właśnie te elementy stanowią istotną część mojej pracy, którą aktywnie stosuję w trakcie sesji. Terapia opiera się na rozwijającej się relacji terapeutycznej między mną a klientem, tworząc bezpieczną przestrzeń do odkrywania, zrozumienia i zmiany. Oferuję profesjonalne wsparcie oparte na tych ujęciach, pomagając w osiągnięciu lepszego samopoczucia i pełniejszego życia.

Psychoterapia Katowice

Więcej informacji o mojej pracy w Gabinecie Psychoterapii w Katowicach można znaleźć tutaj – www.psychoterapia.katowice.pl